Uživatel nepřihlášen    přihlásitJste návštěvník č.
251257

Poslední aktualizace
2. 4. 2008
webmaster

Produkty a služby

Základem naší činnosti jsou databázové aplikace, zejména ekonomické moduly pro vedení účetnictví a navazujících agend. Dále navrhujeme a realizujeme komplexní informační systémy pokrývající specifické potřeby konktrétních zákazníků.

Účetnictví pro drobné podnikatele - MonWin MINI

Pro menší firmy a zejména firmy, které nyní přecházejí z vedení jednoduchého účetnictví na podvojné, nabízíme jednoduché řešení ve formě několika balíčkových aplikací. Jsou to v podstatě předpřipravené kombinace modulů, které se nejčastěji používají.

Nesou označení MonWin mini a MonWin mini+ a více o nich naleznete zde.

Standardní účetnictví - MonWin

Pokud potřebujete k základnímu účetnictví i navazující evidence, jako např. mzdy, sklad, objednávky apod., nebo používáte více počítačů, nabízíme Vám sestavení systému na míru, přímo pro Vaše potřeby. K základní aplikaci si vyberete přesně ty moduly, které budete potřebovat. Zvolená konfigurace je dodávána jako otevřená, takže je možné ji kdykoliv o další moduly doplnit.

Zde najdete seznam všech připravených modulů.

Účetnictví klient/server - MonWin SQL

Tato varianta obsahuje stejné moduly jako MonWin s tím rozdílem, že data jsou uložena na SQL serveru. Tato moderní metoda zaručuje

  • Vyšší výkon
  • Nižší zatížení sítě
  • Možnost většího objemu dat
  • Výrazně vyšší zabezpečení dat

Z tědchto důvodů ji doporučujeme při předpokládaném přístupu z více pracovních stanic.

Další informace o MonWin SQL naleznete zde.

Komplexní podniková řešení

Často je potřeba spojit jednotlivé obchodní moduly firmy s účetnictvím. Tento problém se často realizuje pravidelnými dávkovými přenosy mezi jednotlivými oddělenými částmi. Takové řešení však má řadu nevýhod, které odstraňuje komplexní podnikový informační systém. Ten v sobě jednotlivé části integruje, sdílí jejich data a přímo navazuje na účetnictví.

Více naleznete zde

Zakázkový software

S rostoucím rozšířením výpočetní techniky roste poptávka po specifických aplikacích odpovídajících přesně požadavkům dané společnosti. Zaměřujeme se tedy i na takovéto aplikace, které mohou, či nemusí, být navázané na informační systém MonWin.

Zde je seznam již hotových aplikací, které prodáváme dále za výhodné ceny. Možné jsou samozřejmě další detailní úpravy na míru.

Aplikace pro DOS

Přesto, že se jedná již o zastaralý operační systém, může být pro někoho plně dostačující. Tyto aplikace již dále nerozvíjíme, stále je ovšem udržujeme aktuální.