Uživatel nepřihlášen    přihlásitJste návštěvník č.
249553

Poslední aktualizace
2. 4. 2008
webmaster

MonWin SQL

Pro větší a velké společnosti jsme vyvinuli systém založený na moderní technologii klient/server využívající server MS SQL. Rozsah aplikace zůstává stejný jako u standardní verze MonWin (více zde). Vzhledem k použité technologii je vyžadován server s operačním systémem MS Windows. Vyšší nároky na hardwarové vybavení však přinášejí mnoho dalších výhod.

MS SQL server automaticky zaručuje vyšší zabezpečení (data jsou přístupna jen administrátorům a uživatelům systému, monitorování všech přístupů k databázi, atd.) či možnost nastavení automatického zálohování libovolně často bez omezení uživatelů aplikace.

Přestože standardní MonWin umožňuje pracovat s rozsáhlými daty, kapacita vložených dat v SQL verzi je omezena jen hardwarovou konfigurací serveru a tedy v dnešní době prakticky neomezená, přičemž výkon zůstává pořád stejně dobrý.

Další výhodou je možnost přístupu přes Internet při zachování bezpečnosti dat. To umožňuje jak vzdálenou správu a kontrolu systému, kterou samozřejmě poskytujeme, tak možnost uživatelského přístupu k aplikaci z libovolného místa na světě (např. manažer může kontrolovat stav firmy v libovolný okamžik, možnost spuštení aplikace na služební cestě, atd.). Samozřejmostí je jednoduché napojení na internetové aplikace (např. objednávkový systém).